Agenda

Datum agendapunten locatie
dinsdag 21 augustus 2018 Simultaan tegen de clubkampioen
dinsdag 28 augustus 2018 Norbruistoernooi
dinsdag 4 september 2018 Algemene Ledenvergadering
dinsdag 11 september 2018 interne competitie
zaterdag 15 september 2018 KNSB: HWP Haarlem – OZU 1 Haarlem
KNSB: DSC Delft 4 – OZU 2 Delft
KNSB: PION/Mook Combinatie 2 – OZU 3 Groesbeek
dinsdag 18 september 2018 interne competitie
dinsdag 25 september 2018 interne competitie
dinsdag 2 oktober 2018 1e rapidavond
vrijdag 5 oktober 2018 Zomerschaak in de winter
zaterdag 6 oktober 2018 KNSB: OZU 1 – Rotterdam
KNSB: OZU 2 – RSR Ivoren Toren
KNSB: OZU 3 – Wageningen 3
KNSB: OZU 4 – de Kentering 2
dinsdag 9 oktober 2018 interne competitie
SOS: OZU 1 – Hoogland 1
donderdag 11 oktober 2018 SOS: Doorn Driebergen 1 – OZU 2 Driebergen
dinsdag 16 oktober 2018 interne competitie
KNSB BEKER: OZU – Putten
SOS: OZU 3 – Leusden 2
donderdag 18 oktober 2018 SOS: Wijdemeren 1 – OZU 4 Kortenhoef
dinsdag 23 oktober 2018 interne competitie
dinsdag 30 oktober 2018 snelschaaktoernooi
vrijdag 2 november 2018 Zomerschaak in de winter
zaterdag 3 november 2018 KNSB: Voorschoten – OZU 1 Voorschoten
KNSB: Almere – OZU 2 Delft
KNSB: Schaakstad Apeldoorn 3 – OZU 3 Apeldoorn
KNSB: En Passant 3 – OZU 4 Bunschoten
dinsdag 6 november 2018 interne competitie
SOS: OZU 2 – Paul Keres 2
donderdag 8 november 2018 SOS: Paul Keres 1 – OZU 1 Utrecht
dinsdag 13 november 2018 interne competitie
KNSB BEKER: Caissa – OZU
SOS: OZU 4 – Hoogland 3
dinsdag 20 november 2018 interne competitie
SOS: Doredenkers 1 – OZU 3 Wijk bij Duurstede
zaterdag 24 november 2018 KNSB: OZU 1 – Philidor Leiden
KNSB: OZU 2 – Charlois Europoort 2
KNSB: OZU 3 – Veenendaal
KNSB: OZU 4 – SVO Oisterwijk 2
dinsdag 27 november 2018 interne competitie
SOS: OZU 1 – Zeist 1
dinsdag 4 december 2018 interne competitie
vrijdag 7 december 2018 Zomerschaak in de winter
SOS: Vegtlust 1 – OZU 2 Maarssen
dinsdag 11 december 2018 interne competitie
SOS: OZU 3 – S.V. de Watertoren
vrijdag 14 december 2018 SOS: Muiderberg 1 – OZU 4 Muiderberg
zaterdag 15 december 2018 KNSB: Venlo – OZU 1 Venlo
KNSB: Messemaeker 1847 2 – OZU 2 Gouda
KNSB: Magnus Leidsche Rijn – OZU 3 Utrecht
KNSB: De Drie Torens 3 – OZU 4 Tilburg
dinsdag 18 december 2018 eindejaarstoernooi
vrijdag 21 december 2018 SOS: Amersfoort 1 – OZU 1 Amersfoort
dinsdag 25 december 2018 GEEN SCHAKEN
dinsdag 1 januari 2019 GEEN SCHAKEN
vrijdag 4 januari 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 8 januari 2019 interne competitie
SOS: OZU 2 – ZZ Combinatie 1
dinsdag 15 januari 2019 interne competitie
SOS: OZU 1 – Moira Domtoren 1
SOS: Woerden 2 – OZU 3 Woerden
dinsdag 22 januari 2019 1e trainingsavond
dinsdag 29 januari 2019 interne competitie
SOS: OZU 4 – Denk en Zet 2
vrijdag 1 februari 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 5 februari 2019 interne competitie
woensdag 6 februari 2019 SOS: De Rode Loper 2 – OZU 2
zaterdag 9 februari 2019 KNSB: OZU 1 – Caissa
KNSB: OZU 2 – SHTV
KNSB: OZU 3 – UVS
KNSB: OZU 4 – Dubbelschaak '97 3
dinsdag 12 februari 2019 interne competitie
SOS: OZU 3 – Doorn Driebergen 3
maandag 18 februari 2019 SOS: BSG 1 – OZU 1 Bussum
dinsdag 19 februari 2019 interne competitie
SOS: OZU 4 – HSG 3
dinsdag 26 februari 2019 2e rapidavond
vrijdag 1 maart 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 5 maart 2019 interne competitie
SOS: OZU 2 – Houten 1
dinsdag 12 maart 2019 2e trainingsavond
zaterdag 16 maart 2019 KNSB: Spijkenisse – OZU 1 Haarlem
KNSB: DD – OZU 2 Den Haag
KNSB: Amersfoort 2 – OZU 3 Amersfoort
KNSB: Waalwijk 2 – OZU 4 Waalwijk
dinsdag 19 maart 2019 interne competitie
SOS: De Giessen en Linge 2 – OZU 3 Giessenburg
vrijdag 22 maart 2019 SOS: En Passant 1 – OZU 1 Bunschoten
dinsdag 26 maart 2019 interne competitie
vrijdag 29 maart 2019 SOS: En Passant 4 – OZU 4 Bunschoten
dinsdag 2 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 3 – Acquoy 1
vrijdag 5 april 2019 Zomerschaak in de winter
SOS: Moira Domtoren 2 – OZU 2 Utrecht
dinsdag 9 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 4 – Amersfoort 3
zaterdag 13 april 2019 KNSB: OZU 1 – Zuckertort Amstelveen
KNSB: OZU 2 – Schaakhuis
KNSB: OZU 3 – Zeist
KNSB: OZU 4 – OSV 3
dinsdag 16 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 1 – De Rode Loper 1
dinsdag 23 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 2 – De Giessen en Linge 1
dinsdag 30 april 2019 blitztoernooi
vrijdag 3 mei 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 7 mei 2019 interne competitie
zaterdag 11 mei 2019 KNSB: OZU 1 – Vianen/DVP
KNSB: OZU 2 – LSG 3
KNSB: OZU 3 – AVS 4
dinsdag 14 mei 2019 interne competitie
vrijdag 17 mei 2019 SOS: DBC 1 – OZU 1
dinsdag 21 mei 2019 interne competitie
vrijdag 24 mei 2019 SOS: Rivierenland 2 – OZU 2 Buren
dinsdag 28 mei 2019 3e trainingsavond
dinsdag 4 juni 2019 interne competitie
vrijdag 7 juni 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 11 juni 2019 Dijckzigt Vierkampentoernooi
vrijdag 14 juni 2019 Dijckzigt Vierkampentoernooi
dinsdag 18 juni 2019 Dijckzigt Vierkampentoernooi
dinsdag 25 juni 2019 3e rapidavond
dinsdag 2 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 9 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 16 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 23 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 30 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 6 augustus 2019 Zomerschaak
dinsdag 13 augustus 2019 Zomerschaak
dinsdag 20 augustus 2019 Simultaan tegen de clubkampioen
dinsdag 27 augustus 2019 Norbruistoernooi
dinsdag 3 september Algemene Ledenvergadering

Oude agenda(‘s)

advertentie_WvVA5-nieuw