Agenda

Datum agendapunten locatie
dinsdag 21 augustus 2018 Simultaan tegen de clubkampioen
dinsdag 28 augustus 2018 Norbruistoernooi
dinsdag 4 september 2018 Algemene Ledenvergadering
dinsdag 11 september 2018 interne competitie
zaterdag 15 september 2018 KNSB: HWP Haarlem – OZU 1 Haarlem
KNSB: DSC Delft 4 – OZU 2 Delft
KNSB: PION/Mook Combinatie 2 – OZU 3 Groesbeek
dinsdag 18 september 2018 interne competitie
dinsdag 25 september 2018 interne competitie
dinsdag 2 oktober 2018 1e rapidavond
vrijdag 5 oktober 2018 Zomerschaak in de winter
zaterdag 6 oktober 2018 KNSB: OZU 1 – Rotterdam
KNSB: OZU 2 – RSR Ivoren Toren
KNSB: OZU 3 – Wageningen 3
KNSB: OZU 4 – De Drie Torens 3
dinsdag 9 oktober 2018 interne competitie
SOS: OZU 1 – Hoogland 1
donderdag 11 oktober 2018 SOS: Doorn Driebergen 1 – OZU 2 Driebergen
dinsdag 16 oktober 2018 interne competitie
KNSB BEKER: OZU – Putten
SOS: OZU 3 – Leusden 2
donderdag 18 oktober 2018 SOS: Wijdemeren 1 – OZU 4 Kortenhoef
dinsdag 23 oktober 2018 interne competitie
dinsdag 30 oktober 2018 snelschaaktoernooi
vrijdag 2 november 2018 Zomerschaak in de winter
zaterdag 3 november 2018 KNSB: Voorschoten – OZU 1 Voorschoten
KNSB: Almere – OZU 2 Delft
KNSB: Schaakstad Apeldoorn 3 – OZU 3 Apeldoorn
KNSB: En Passant 3 – OZU 4 Bunschoten
dinsdag 6 november 2018 interne competitie
SOS: OZU 2 – Paul Keres 2
donderdag 8 november 2018 SOS: Paul Keres 1 – OZU 1 Utrecht
dinsdag 13 november 2018 interne competitie
KNSB BEKER: Caissa – OZU
SOS: OZU 4 – Hoogland 3
dinsdag 20 november 2018 interne competitie
SOS: Doredenkers 1 – OZU 3 Wijk bij Duurstede
zaterdag 24 november 2018 KNSB: OZU 1 – Philidor Leiden
KNSB: OZU 2 – Charlois Europoort 2
KNSB: OZU 3 – Veenendaal
KNSB: OZU 4 – SVO Oisterwijk 2
dinsdag 27 november 2018 interne competitie
SOS: OZU 1 – Zeist 1
SGS JEUGD: OZU D1 – Vegtlust D1
dinsdag 4 december 2018 interne competitie
vrijdag 7 december 2018 Zomerschaak in de winter
SOS: Vegtlust 1 – OZU 2 Maarssen
dinsdag 11 december 2018 interne competitie
SOS: OZU 3 – S.V. de Watertoren
vrijdag 14 december 2018 SOS: Muiderberg 1 – OZU 4 Muiderberg
SGS JEUGD: Moira D3 – OZU D1 Utrecht
zaterdag 15 december 2018 KNSB: Venlo – OZU 1 Venlo
KNSB: Messemaeker 1847 2 – OZU 2 Gouda
KNSB: Magnus Leidsche Rijn – OZU 3 Utrecht
KNSB: De Kentering 2 – OZU 4 Rosmalen
dinsdag 18 december 2018 eindejaarstoernooi
vrijdag 21 december 2018 SOS: Amersfoort 1 – OZU 1 Amersfoort
dinsdag 25 december 2018 GEEN SCHAKEN
dinsdag 1 januari 2019 GEEN SCHAKEN
vrijdag 4 januari 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 8 januari 2019 interne competitie
SOS: OZU 2 – ZZ Combinatie 1
dinsdag 15 januari 2019 interne competitie
SOS: OZU 1 – Moira Domtoren 1
SOS: Woerden 2 – OZU 3 Woerden
SGS JEUGD: OZU D1 – Magnus D5
dinsdag 22 januari 2019 1e trainingsavond
dinsdag 29 januari 2019 interne competitie
SOS: OZU 4 – Denk en Zet 2
vrijdag 1 februari 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 5 februari 2019 19:00-19:45 : Mini training
interne competitie
SGS JEUGD: Zeist D2 – OZU D1 Zeist
woensdag 6 februari 2019 SOS: De Rode Loper 2 – OZU 2
zaterdag 9 februari 2019 KNSB: OZU 1 – Caissa
KNSB: OZU 2 – SHTV
KNSB: OZU 3 – UVS
KNSB: OZU 4 – Dubbelschaak '97 3
dinsdag 12 februari 2019 interne competitie
SOS: OZU 3 – Doorn Driebergen 3
maandag 18 februari 2019 SOS: BSG 1 – OZU 1 Bussum
dinsdag 19 februari 2019 interne competitie
SOS: OZU 4 – HSG 3
dinsdag 26 februari 2019 2e rapidavond
vrijdag 1 maart 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 5 maart 2019 interne competitie
SOS: OZU 2 – Houten 1
dinsdag 12 maart 2019 19:30 Bijzondere ALV
20:30 2e trainingsavond (door Tom de Jong)
zaterdag 16 maart 2019 KNSB: Spijkenisse – OZU 1 Spijkenisse
KNSB: DD – OZU 2 Den Haag
KNSB: Amersfoort 2 – OZU 3 Amersfoort
KNSB: Waalwijk 2 – OZU 4 Waalwijk
dinsdag 19 maart 2019 interne competitie
SOS: De Giessen en Linge 2 – OZU 3 Giessenburg
SGS JEUGD: OZU D1 – Houten D2
vrijdag 22 maart 2019 SOS: En Passant 1 – OZU 1 Bunschoten
dinsdag 26 maart 2019 19:00-19:45 : Mini training
interne competitie
vrijdag 29 maart 2019 SOS: En Passant 4 – OZU 4 Bunschoten
dinsdag 2 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 3 – Acquoy 1
vrijdag 5 april 2019 Zomerschaak in de winter
SOS: Moira Domtoren 2 – OZU 2 Utrecht
dinsdag 9 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 4 – Amersfoort 3
vrijdag 12 april 2019 SGS JEUGD: DBC D1 – OZU D1 de Bilt
zaterdag 13 april 2019 KNSB: OZU 1 – Zuckertort Amstelveen
KNSB: OZU 2 – Schaakhuis
KNSB: OZU 3 – Zeist
KNSB: OZU 4 – OSV 3
dinsdag 16 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 1 – De Rode Loper 1
dinsdag 23 april 2019 interne competitie
SOS: OZU 2 – De Giessen en Linge 1
dinsdag 30 april 2019 blitztoernooi
vrijdag 3 mei 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 7 mei 2019 19:00-19:45 : Mini training
interne competitie
zaterdag 11 mei 2019 KNSB: OZU 1 – Vianen/DVP
KNSB: OZU 2 – LSG 3
KNSB: OZU 3 – AVS 4
dinsdag 14 mei 2019 interne competitie
SGS JEUGD: OZU D1 – Hoogland D4
vrijdag 17 mei 2019 SOS: DBC 1 – OZU 1
19:00-19:45 : Mini training
dinsdag 21 mei 2019 interne competitie
vrijdag 24 mei 2019 SOS: Rivierenland 2 – OZU 2 Buren
dinsdag 28 mei 2019 3e trainingsavond (door Robert Beekman)
dinsdag 4 juni 2019 19:00-19:45 : Mini training
interne competitie
vrijdag 7 juni 2019 Zomerschaak in de winter
dinsdag 11 juni 2019 Dijckzigt Vierkampentoernooi
vrijdag 14 juni 2019 Dijckzigt Vierkampentoernooi
SGS JEUGD: HSG D2 – OZU D1 Hilversum
dinsdag 18 juni 2019 Dijckzigt Vierkampentoernooi
dinsdag 25 juni 2019 3e rapidavond
dinsdag 2 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 9 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 16 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 23 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 30 juli 2019 Zomerschaak
dinsdag 6 augustus 2019 Zomerschaak
dinsdag 13 augustus 2019 Zomerschaak
dinsdag 20 augustus 2019 Simultaan tegen de clubkampioen
dinsdag 27 augustus 2019 Norbruistoernooi
dinsdag 3 september Algemene Ledenvergadering

Oude agenda(‘s)

advertentie_WvVA5-nieuw