Bekercompetitie 2018/2019



Voorronde : 

V1  : Bart de Vries (1509)                - Wiebe Brouwer (1451)           - (20nov)
V2  : Marijke Kok (1737)                  - Leo Keijzer (1802)             -

Ronde 1 : Uiterste speeldatum: 31 oktober 2018
A1  : Vincent Diepeveen (2322)            - Marcel van Os (2083)          0–1
A2  : Freek Busstra (1869)                – Harm-Theo Wagenaar (1913)     0-1
A3  : Ed van Eeden (2040)                 - Robert Beekman (2280)         0-1   
A4  : Bert Lardenoye (1775)               - Wout van Veen (1839)          R-R
A4X : Wout van Veen (1839)                - Bert Lardenoye (1775)         0-1
A5  : Frank Lommers (2182)                – Evert de Graaf (1924)         1-0
A6  : Winnaar V2                          & Mijndert van der Linde (2029)  -
A7  : Sander Blok (1990)                  – Jaap van der Tuuk (2148)      0-1
A8  : Jan Maarten van den Boogaart (2011) - Bertrand Weegenaar (1839)     1-0
A9  : Theo Rooijakkers (1451)             & Winnaar V1                     - 
A10 : Guus van Eeden (1325)               – Frank Tempelman (1720)        0-1
A11 : Jo Drijver (1595)                   – Judith van Amerongen (1773)   R-R 
A11X: Judith van Amerongen (1773)         - Jo Drijver (1595)              - (20nov)
A12 : Lex Plum (1433)                     – Michel Timmermans (1353)      0-1
A13 : Tom Gaaff (1477)                    – Marc Jongerius (1671)          - (20nov) 
A14 : Ries van Leeuwen (1435)             – Jan Willem Lubbers (1667)     0-1
A15 : Wouter Visser (1464)                – Tonnij Mackaaij (1715)         - (20nov)
A16 : Midas Schonewille (1548)            – Martijn de Haan (1548)        1-0 

Ronde 2 : Uiterste speeldatum: 31 december 2018
B1 :  Harm-Theo Wagenaar (1928)           - Marcel van Os (2104)           - 
B2 :  Robert Beekman (2301)               - Frank Tempelman (1709)         - 
B3 :  Jan Willem Lubbers (1664)           - Frank Lommers (2188)           - 
B4 :  Jaap van der Tuuk                   & Loting 8                       - 
B5 :  Michel Timmermans                   & Loting 10                      - 
B6 :  Loting 11                           & Loting 12                      - 
B7 :  Midas Schonewille                   & Loting 14                      - 
B8 :  Bert Lardenoye (1754)               - Jan Maarten vd Boogaart (2019) - 

Ronde 3 : Uiterste speeldatum: 28 februari 2019

Ronde 4 : Uiterste speeldatum: 30 april 2019

Ronde 5 (finale) : Uiterste speeldatum: 4 juni 2019