• Indeling externe competitie, 2013-2014

    Posted on juli 19, 2014 by in extern
    Ook komend seizoen zal Oud Zuylen de manschappen inzetten om extern orde op zaken te stellen.

    Ook komend seizoen zal Oud Zuylen de manschappen inzetten om extern orde op zaken te stellen.

    Oud Zuylen speelde dit seizoen met 6 achttallen. Oud Zuylen 1 in de KNSB 3e klasse D, het 2e in de promotieklasse SGS. Het 3e, 4e en 5e team in de 2e klasse SGS. En het 6e team in de 3e klasse van de SGS. In de viertallencompetitie doen we met 2 teams mee, Oud Zuylen 7 in de kampioensklasse en Oud Zuylen 8 in de 2e klasse.
    Daarnaast zal Oud Zuylen deelnemen aan de SGS-bekercompetitie en de KNSB-bekercompetitie.
    Wil je aan een hoger of lager bord binnen je team spelen of heb je anderszins opmerkingen, schroom dan niet zulks te overleggen met je teamleider of Ton, die altijd klaar staat met eenvoudige oplossingen voor praktische problemen.
    De bordvolgorde wordt in overleg met de teamleiders bepaald.

    OPSTELLINGEN TEAMS SEIZOEN 2013-2014

    Bord naam teamleider
    Oud Zuylen 1
    1 Arie Schwartz Jo Drijver
    2 Jaap van der Tuuk
    3 Dirk Floor
    4 Ed van Eeden
    5 Marcel van Os
    6 Carol-Peter Gouw
    7 Frans Sanijs
    8 Wout van Veen
    Oud Zuylen 2
    1 Jan Maarten van den Boogaart
    2 Huib Olij (T)
    3 Erik Corneth
    4 Wout van Goor
    5 Bertrand Weegenaar
    6 Frank Tempelman
    7 Pim Gentenaar
    8 Hans de Lange
    Oud Zuylen 3
    1 Alwin van Ee (T)
    2 Anton van der Kolk
    3 Harm Verbeek
    4 Rijk van Oostenbrugge
    5 Leo Keijzer
    6 Harry Thörig
    7 Judith van Amerongen
    8 Jan Ackerman
    Oud Zuylen 4
    1 Bas Jubels
    2 Hans Scheeringa
    3 Tumba Leta
    4 Henk Overmeer
    5 Dick Platenkamp
    6 Patrick Langendoen (T)
    7 Denise Tönissen
    8 Pieter Popken
    Oud Zuylen 5
    1 Albert-Jan Fischer Jo Drijver
    2 Gerard Postma
    3 Ries van Leeuwen
    4 Jan-Willem Lubbers
    5 Henk Bloemink
    6 Arnold Heesbeen
    7 Theo Rooijakkers
    8 Louis Klaassens
    Oud Zuylen 6
    1 Jan Gijzen Ton Mackaaij
    2 Ton Gezel
    3 Lex Plum
    4 Do Schat
    5 Tom van Helmond
    6 Steven Vugteveen
    7 Ben van der Velden
    8 Guus van Eeden
    9 Jacques van Dam
    Oud Zuylen 7
    1 Marc Jongerius (T)
    2 Rijk van Oostenbrugge
    3 Peter Timmerman
    4 Paul Meijer
    Oud Zuylen 8
    1 Arend van de Lagemaat Jan van Tongeren
    2 Roos van Eeden
    3 Guus van Eeden
    4 Roland Boittin

    Zie voor het programma de pagina’s van de afzonderlijke teams en de agenda.

    De competitie voor de achttallen en viertallen is strikt gescheiden zodat spelers aan beide competities kunnen deelnemen.

    Wedstrijdleider voor de externe competitie is Ton Mackaaij.

Comments are closed.