Bekercompetitie 2019/2020


VOORRONDE
V1:  Marc Jongerius (1636)       - Florentina Barbu (1331)             1-0

RONDE 1 : Uiterste speeldatum 1 november 2019
A1:  Jon van Midde (1891)        - Jan Maarten van den Boogaart (2007) 0-1
A2:  Stefan Vosshard (1611)      - Peter de Jong (1908)                R-R
A2!: Peter de Jong (1908)        - Stefan Vosshard (1611)              1-0
A3:  Judith van Amerongen (1765) - Leo Keijzer (1751)                  0-1
A4:  Ries van Leeuwen (1437)     - Meindert van der Linde (2040)       0-1
A5:  Henk Dissel (1951)          - Harm-Theo Wagenaar (1930)           1-0
A6:  Ton Mackaaij (1696)         - Arie Schwartz (*)(2052)             0-1
A7:  Ed van Eeden (2044)         - Midas Schonewille (1558)            1-0
A8:  Bertrand Weegenaar (1838)   - Tom de Jong (*)(2156)               0-1
A9:  Jan-Willem Lubbers (1657)   - Marijke Kok (1733)                  0-1
A10: Wouter Visser (1448)        - Freek Busstra (1897)                1-0
A11: Robert Beekman (*)(2293)    - Sander Blok (2003)                  1-0
A12: Marcel van Os (*)(2141)     - Marc Jongerius (1632)               1-0
A13: Theo Rooijakkers (1497)     - Jaap van der Tuuk (*)(2052)         0-1
A14: Wout van Veen (1846)        - Wiebe Brouwer (1466)                1-0
A15: Lex Plum (1410)             - Martijn de Haan (1557)              R-R
A15: Martijn de Haan (1557)      - Lex Plum (1410)                     0-1
A16: Guus van Eeden (1323)       - Evert de Graaf (1993)               0-1

RONDE 2 : Uiterste speeldatum 15 december 2019
B1:  Arie Schwartz (2054)     - Henk Dissel (1959)                  0-1
B2:  Tom de Jong (2158)       - Lex Plum (1403)                     1-0
B3:  Robert Beekman (2306)    - Ed van Eeden (2051)                 1-0
B4:  Marcel van Os (2142)     - Peter de Jong (1904)                1-0
B5:  Jaap van der Tuuk (2064) - Jan Maarten van den Boogaart (2013) 1-0
B6:  Leo Keijzer (1754)       - Meindert van der Linde (2024)       0-1
B7:  Wouter Visser (1485)     - Wout van Veen (1837)                1-0
B8:  Marijke Kok (1741)       - Evert de Graaf (1993)               R-R
B8!: Evert de Graaf (1993)    - Marijke Kok (1741)                   -

RONDE 3 : Uiterste speeldatum 15 februari 2020
C1:  Meindert van der Linde (2028) - Robert Beekman (2306) 4feb
C2:  Winnaar B8                    - Marcel van Os          -
C3:  Jaap van der Tuuk (2077)      - Wouter Visser (1483)  1-0 
C4:  Henk Dissel (1982)            - Tom de Jong (2162)    28jan

RONDE 4 : Uiterste speeldatum 15 april 2020
D1:  Loting 1 + Jaap van der Tuuk  -
D2:  Loting 3 + Loting 4

RONDE 5 : Uiterste speeldatum 15 juni 2020
E1:  Winnaar D1 + Winnaar D2

(*) De winnaar van vorig jaar, aangevuld met de drie hoogste clubratings spelen in de eerste twee ronden niet tegen elkaar.
(**) Als er een + tussen beide spelers staat is de kleurverdeling nog niet definitief.