Overzicht

Datum agendapunten locatie
dinsdag 5 september 2017 ALV
dinsdag 12 september 2017 interne competitie
zaterdag 16 september 2017 KNSB: OZU 1 – AAS
KNSB: OZU 2 – Rijswijk
dinsdag 19 september 2017 interne competitie
dinsdag 26 september 2017 interne competitie
dinsdag 3 oktober 2017 Trainingsavond / Inhaalronde
vrijdag 6 oktober 2017 Zomerschaak in de winter
zaterdag 7 oktober 2017 KNSB: Messemaker – OZU 1 Gouda
KNSB: DSC 2 – OZU 2 Delft
dinsdag 10 oktober 2017 interne competitie
OZU 3 – Zeist 1
dinsdag 17 oktober 2017 interne competitie
maandag 23 oktober 2017 Hoogland 3 – OZU 4 Hoogland
dinsdag 24 oktober 2017 Snelschaakkampioenschap
dinsdag 31 oktober 2017 interne competitie
Rivierenland 1 – OZU 3 Buren
Lekstroom 4 – OZU 5 Nieuwegein
vrijdag 3 november 2017 Zomerschaak in de winter
zaterdag 4 november 2017 KNSB: OZU 1– ASV
KNSB: OZU 2 – Schaakhuis
dinsdag 7 november 2017 interne competitie
OZU 6 – De Giessen en Linge 3
zaterdag 11 november 2017 SGS Snelschaken voor clubteams Bunschoten
dinsdag 14 november 2017 interne competitie
OZU 4 – HSG 4
dinsdag 21 november 2017 interne competitie
OZU 3 – DBC 1
Doredenkers 1 – OZU 6 Wijk bij Duurstede
zaterdag 25 november 2017 KNSB: Caissa – OZU 1 Amsterdam
KNSB: SHTV – OZU 2 Den Haag
dinsdag 28 november 2017 interne competitie
OZU 5 – Rivierenland 3
vrijdag 1 december 2017 Zomerschaak in de winter
dinsdag 5 december 2017 1e avond Rapid nieuwe stijl
donderdag 7 december 2017 Dikke Torentje 1 – OZU 4 Eemnes
zondag 10 december 2017 OZU Rapidtoernooi
maandag 11 december 2017 TRIO 1 – OZU 5 de Meern
dinsdag 12 december 2017 interne competitie
OZU 6 – Acquoy 1
woensdag 13 december 2017 de Rode Loper 1 – OZU 3
zaterdag 16 december 2017 KNSB: OZU 1 – Purmerend
KNSB: OZU 2 – Baronie
dinsdag 19 december 2017 interne competitie
dinsdag 26 december 2017 geen schaken
dinsdag 2 januari 2018 oliebollenschaak
vrijdag 5 januari 2018 Zomerschaak in de winter
dinsdag 9 januari 2018 interne competitie
OZU 3 – Amersfoort 3
dinsdag 16 januari 2018 interne competitie
OZU 4 – Ons Genoegen 1
Magnus 2 – OZU 6 Utrecht
dinsdag 23 januari 2018 interne competitie
OZU 5 – Zeist 2
dinsdag 30 januari 2018 TRAININGSAVOND
vrijdag 2 februari 2018 Zomerschaak in de winter
zaterdag 3 februari 2018 KNSB: Philidor1847 – OZU 1 Leeuwarden
KNSB: Sliedrecht – OZU 2 Sliedrecht
dinsdag 6 februari 2018 interne competitie
donderdag 8 februari 2018 Wijdemeren 1 – OZU 4 Kortenhoef
dinsdag 13 februari 2018 interne competitie
vrijdag 16 februari 2018 SSC 1922 2 – OZU 3 Soest
dinsdag 20 februari 2018 interne competitie
OZU 6 – Vegtlust 2
donderdag 22 februari 2018 Paul Keres 6 – OZU 5 Utrecht
dinsdag 27 februari 2018 interne competitie
vrijdag 2 maart 2018 Zomerschaak in de winter
dinsdag 6 maart 2018 interne competitie
OZU 3 – Hoogland 1
zaterdag 10 maart 2018 KNSB: OZU 1 – Wageningen
KNSB: OZU 2 – Combinatie
dinsdag 13 maart 2018 2e avond Rapid nieuwe stijl
dinsdag 20 maart 2018 interne competitie
vrijdag 23 maart 2018 Moira Domtoren 1 – OZU 3 Utrecht
dinsdag 27 maart 2018 interne competitie
OZU 4 – Leusden 1
Woerden 3 – OZU 6 Woerden
dinsdag 3 april 2018 interne competitie
OZU 5 – Moira Domtoren 3
vrijdag 6 april 2018 Zomerschaak in de winter
zaterdag 7 april 2018 KNSB: Charlois – OZU 1 Rotterdam
KNSB: Goes – OZU 2 Goes
dinsdag 10 april 2018 BLITZKAMPIOENSCHAP
dinsdag 17 april 2018 interne competitie
En Passant 4 – OZU 4 Bunschoten
vrijdag 20 april 2018 OZU 3 – Amersfoort 2 Gez. Slotlocatie
zaterdag 21 april 2018 KNSB: Sissa 2-OZU 1 Groningen
KNSB: RSR Ivoren Toren 2 – OZU 2 Rotterdam
dinsdag 24 april 2018 interne competitie
Woerden 1 – OZU 5 Woerden
dinsdag 1 mei 2018 interne competitie
vrijdag 4 mei 2018 Zomerschaak in de winter
dinsdag 8 mei 2018 interne competitie
OZU 6 – Doorn Driebergen 4
dinsdag 15 mei 2018 TRAININGSAVOND
dinsdag 22 mei 2018 interne competitie
OZU 4 – BSG 5
dinsdag 29 mei 2018 interne competitie
dinsdag 5 juni 2018 3e avond Rapid nieuwe stijl
dinsdag 12 juni 2018 interne competitie
dinsdag 19 juni 2018 VOLKSBELANG TOERNOOI
vrijdag 22 juni 2018 VOLKSBELANG TOERNOOI
dinsdag 26 juni 2018 VOLKSBELANG TOERNOOI
dinsdag 3 juli 2018 Zomerschaak
dinsdag 10 juli 2018 Zomerschaak
dinsdag 17 juli 2018 Zomerschaak
dinsdag 24 juli 2018 Zomerschaak
dinsdag 31 juli 2018 Zomerschaak
dinsdag 7 augustus 2018 Zomerschaak
dinsdag 14 augustus 2018 Zomerschaak
dinsdag 21 augustus 2018 Simultaan tegen de clubkampioen
dinsdag 28 augustus 2018 Norbruistoernooi

advertentie_WvVA5-nieuw