• Agenda seizoen 2016-2017

    Posted on mei 16, 2016 by in archief
    Datum afgewerkte agendapunten seizoen 2016-2017 locatie
    Dinsdag 23 augustus simultaan clubkampioenen Jaap van der Tuuk en Robert Beekman
    Dinsdag 30 augustus Norbruistoernooi (rapid)
    Dinsdag 6 september Algemene Ledenvergadering
    Dinsdag 13 september 1e ronde interne competitie
    Zaterdag 17 september OZU 1 – Voerendaal
    OZU 2 – Leiderdorp Het Huis Utrecht
    Dinsdag 20 september simultaan Loek van Wely
    Dinsdag 27 september 2e ronde interne competitie
    Zaterdag 1 oktober KNSB-jeugdcompetitie OZU A1 Den Bosch
    Dinsdag 4 oktober 3e ronde interne competitie / teamschaak
    Zaterdag 8 oktober Venlo – Oud Zuylen Utrecht 1 Venlo
    HWP Haarlem 2 – Oud Zuylen Utrecht 2 Haarlem
    Zondag 9 oktober 25e Dick van Kootentoernooi (rapid) Het Huis Utrecht
    Dinsdag 11 oktober Oud Zuylen Utrecht 3 – HSG 2
    4e ronde interne competitie
    Vrijdag 14 oktober SSC 1922 2 – Oud Zuylen Utrecht 4 Soest
    Dinsdag 18 oktober 1e ronde rapidcompetitie
    Oud Zuylen Utrecht 7 – De Giessen en Linge 3
    5e ronde interne competitie
    Dinsdag 1 november Oud Zuylen Utrecht 6 – Woerden 1
    Zeist 1 – Oud Zuylen Utrecht 3 Zeist
    6e ronde interne competitie / teamschaak
    Zaterdag 5 november OZU 1 – Wageningen Het Huis Utrecht
    OZU 2 – BSG 2 Het Huis Utrecht
    Dinsdag 25 oktober Oud Zuylen Utrecht 5 – BSG 5
    Dinsdag 8 november Oud Zuylen Utrecht 4 – De Rode Loper 2
    interne competitie
    Vrijdag 11 november feestavond jubileum
    Zaterdag 12 november KNSB-jeugdcompetitie OZU A1 Den Bosch
    Dinsdag 15 november Snelschaakkampioenschap
    De Giessen en Linge 2 – Oud Zuylen Utrecht 6 Giessenburg
    Vrijdag 18 november Moira-Domtoren 5 – Oud Zuylen Utrecht 5
    Zaterdag 19 november SGS Snelschaaktoernooi Bunschoten-Spakenburg
    Maandag 21 november Hoogland 2 – Oud Zuylen Utrecht 4 Hoogland
    Dinsdag 22 november Oud Zuylen Utrecht 3 – En Passant 2
    interne competitie / teamschaak
    Zaterdag 26 november De Stukkenjagers – OZU 1 Tilburg
    Fischer Z – OZU 2 Amsterdam
    Dinsdag 29 november Oud Zuylen Utrecht 5 – En Passant 4
    Lekstroom 3 – Oud Zuylen Utrecht 7 Nieuwegein
    interne competitie
    Dinsdag 6 december Oud Zuylen Utrecht 6 – Rivierenland 3
    interne competitie
    Zaterdag 10 december KNSB-jeugdcompetitie OZU A1 Den Bosch
    Dinsdag 13 december Oud Zuylen Utrecht 4 – Amersfoort 3
    interne competitie / teamschaak
    Vrijdag 16 december DBC 1 – Oud Zuylen Utrecht 3 De Bilt
    Zaterdag 17 december KNSB Het Huis Utrecht
    Dinsdag 20 december interne competitie
    Dinsdag 27 december Oliebollentoernooi
    Dinsdag 3 januari interne competitie
    Vrijdag 6 januari Vegtlust – OZU (SGS-beker) Maarssen
    Dinsdag 10 januari Oud Zuylen Utrecht 3 – Ons Genoegen 1
    interne competitie
    Donderdag 12 januari Ons Genoegen 2 – Oud Zuylen Utrecht 5 Amersfoort
    Dinsdag 17 januari Denk en Zet 2 – Oud Zuylen Utrecht 6 Vinkeveen
    interne competitie
    Dinsdag 24 januari Oud Zuylen Utrecht 7 – Magnus 2
    interne competitie / teamschaak
    Dinsdag 31 januari 2e ronde rapid / trainingsavond
    Donderdag 2 februari Paul Keres 5 – Oud Zuylen Utrecht 4 USG
    Zaterdag 4 februari KNSB uitwedstrijden
    Dinsdag 7 februari Oud Zuylen Utrecht 5 – Het Kasteel 1
    interne competitie
    Dinsdag 14 februari Woerden 2 – Oud Zuylen Utrecht 7 Woerden
    Oud Zuylen Utrecht – En Passant (beker KNSB)
    intern
    Vrijdag 17 februari Amersfoort 2 – Oud Zuylen Utrecht 3 Amersfoort
    Dinsdag 21 februari 3e RONDE RAPID / TRAININGSAVOND
    Dinsdag 28 februari Oud Zuylen Utrecht 4 – BSG 3
    INTERN
    Dinsdag 7 maart Kijk Uit 1 – Oud Zuylen Utrecht 5 Oudewater
    Oud Zuylen Utrecht 7 – Acquoy 1
    INTERN / TEAMSCHAAK
    Donderdag 9 maart Paul Keres 4 – Oud Zuylen Utrecht 3 USG
    Zaterdag 11 maart KNSB Het Huis Utrecht
    Dinsdag 14 maart Oud Zuylen Utrecht 6 – Magnus 1
    INTERN
    Dinsdag 21 maart Oud Zuylen Utrecht 4 – Lekstroom 1
    INTERN
    Vrijdag 24 maart Moira-Domtoren 4 – Oud Zuylen Utrecht 6 Utrecht
    Dinsdag 28 maart Oud Zuylen Utrecht 3 – Moira-Domtoren 2
    INTERN / TEAMSCHAAK
    Zaterdag 1 april 2017 KNSB uitwedstrijden
    Dinsdag 4 april Oud Zuylen Utrecht 5 – En Passant 3
    INTERN
    Woensdag 5 april De Rode Loper 4 – Oud Zuylen Utrecht 7 Het Huis Utrecht
    Dinsdag 11 april 4e RONDE RAPID / TRAININGSAVOND
    Donderdag 13 april Doorn Driebergen 1 – Oud Zuylen Utrecht 4 Driebergen
    Dinsdag 18 april INTERN
    Woensdag 19 april Damrakkers 1 – Oud Zuylen Utrecht 5 Het Huis Utrecht
    Vrijdag 21 april Moira-Domtoren 1 – Oud Zuylen Utrecht 3 Utrecht
    Maandag 24 april ZZ Combinatie 2 – Oud Zuylen Utrecht 7 Nieuwaal
    Dinsdag 25 april Oud Zuylen Utrecht 6 – Doorn Driebergen 2
    INTERN
    Dinsdag 2 mei INTERN / TEAMSCHAAK
    Zaterdag 6 mei KNSB Het Huis Utrecht
    dinsdag 9 mei INTERN
    donderdag 11 mei Oud Zuylen Utrecht 4 – Rivierenland 2 SGU bij PK
    dinsdag 16 mei BLITZ TOERNOOI
    dinsdag 23 mei INTERN
    dinsdag 30 mei INTERN
    dinsdag 6 juni INTERN
    dinsdag 13 juni INTERN
    dinsdag 20 juni 5e RONDE RAPID / TRAININGSAVOND
    dinsdag 27 juni INTERN
    dinsdag 4 juli ZOMERSCHAAK
    dinsdag 11 juli ZOMERSCHAAK
    dinsdag 18 juli ZOMERSCHAAK
    dinsdag 25 juli ZOMERSCHAAK
    dinsdag 1 augustus ZOMERSCHAAK
    dinsdag 8 augustus ZOMERSCHAAK
    dinsdag 15 augustus ZOMERSCHAAK
    dinsdag 22 augustus SIMULTAAN CLUBKAMPIOEN
    dinsdag 29 augustus NORBRUIS
    dinsdag 5 september ALV

Comments are closed.