• Agenda seizoen 2015-2016

    Posted on juli 3, 2015 by in archief
    Datum agenda van het seizoen 2015-2016
    Dinsdag 1 september Algemene Ledenvergadering
    Dinsdag 8 september 1e ronde interne competitie
    1e avond jeugd
    Dinsdag 15 september 2e ronde interne competitie
    Dinsdag 22 september 3e ronde interne competitie
    Zaterdag 26 september Fischer Z – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 29 september 4e ronde interne competitie
    Dinsdag 6 oktober 1e rapidavond
    Zaterdag 10 oktober Oud Zuylen 1 – Utrecht 2
    Dinsdag 13 oktober 5e ronde interne competitie
    Oud Zuylen – ZSG: 1e ronde KNSB-beker
    Dinsdag 20 oktober snelschaakkampioenschap (10 minuten)
    Maandag 26 oktober ZZ Combinatie 2 – Oud Zuylen 3
    Dinsdag 27 oktober Oud Zuylen 2 – HSG 3
    6e ronde interne competitie
    Donderdag 29 oktober Doorn-Driebergen 3 – Oud Zuylen 4
    Dinsdag 3 november 7e ronde interne competitie
    Zaterdag 7 november Wageningen 2 – Oud Zuylen 1 Wageningen
    Dinsdag 10 november Rivierenland 1 – Oud Zuylen 2 Buren
    Oud Zuylen 5 – HSG 5
    8e ronde interne competitie
    Vrijdag 13 november Hoevelaken 1 – Oud Zuylen 6 (1e viertal) Hoevelaken
    Zaterdag 14 november snelschaakkampoenschap SGS Bunschoten
    Dinsdag 17 november Oud Zuylen 3 – Woerden 2
    9e ronde interne competitie
    Dinsdag 24 november Oud Zuylen 2 – Paul Keres 5
    10e ronde interne competitie
    Woensdag 25 november De Rode Loper 2 – Oud Zuylen 3
    Dinsdag 1 december Oud Zuylen 4 – Acquoy 1
    11e ronde interne competitie
    Dinsdag 8 december Oud Zuylen 6 (1e viertal) – TRIO 1
    12e ronde interne competitie
    Zaterdag 12 december Oud Zuylen 1 – Aartswoud 1
    Dinsdag 15 december Oud Zuylen 4 – Vegtlust 2
    DBC 1 – Oud Zuylen 2
    13e ronde interne competitie
    Dinsdag 22 december 14e ronde interne competitie
    Dinsdag 29 december oliebollenschaak
    Dinsdag 5 januari Oud Zuylen 5 – Baarn 2
    15e ronde interne competitie
    Zaterdag 9 januari UVS 2 – Oud Zuylen 1 Nijmegen
    Dinsdag 12 januari Bijzondere Algemene Ledenvergadering
    2e ronde rapidcompetitie
    Oud Zuylen 2 – Baarn 1
    Dinsdag 19 januari Oud Zuylen 6 – HSG 1
    Woerden 3 – Oud Zuylen 4 Woerden
    16e ronde interne competitie
    Donderdag 21 januari Wijdemeren 1 – Oud Zuylen 5
    Dinsdag 26 januari zomerschaak i.h.k.v. Schaakweek Utrecht
    Woensdag 27 januari Tata Steel Chess Tournament in Utrecht
    Dinsdag 2 februari 17e ronde interne competitie
    Dinsdag 9 februari Oud Zuylen 3 – Rivierenland 3
    18e ronde interne competitie
    Donderdag 11 februari Het Dikke Torentje – Oud Zuylen 5 Eemnes
    Zaterdag 13 februari Oud Zuylen 1 – ZSC-Saende 1
    Maandag 15 februari Vecht & Ommelanden 1 – Oud Zuylen 6 Loenen a.d. Vecht
    ZZ Combinatie 1 – Oud Zuylen 2 Nieuwaal
    Dinsdag 16 februari Oud Zuylen 4 – Denk en Zet-Advisor 2
    19e ronde interne competitie
    Donderdag 18 februari HSG – Oud Zuylen (SGS-beker 2e ronde) Hilversum
    Dinsdag 23 februari blitzkampioenschap (5 min. p.p.p.p.)
    Dinsdag 1 maart 20e ronde interne competitie
    Woensdag 2 maart De Damrakkers 1 – Oud Zuylen 3 Boorstraat
    Donderdag 3 maart Doorn-Driebergen 1 – Utrecht 3 Doorn-Driebergen
    Dinsdag 8 maart Oud Zuylen 2 – Denk en Zet-Advisor 1
    21e ronde interne competitie
    Maandag 14 maart Hoogland 4 – Oud Zuylen 5 Hoogland
    Dinsdag 15 maart Oud Zuylen 6 – Laren 1
    Barneveld – Oud Zuylen (SGS-beker) Barneveld
    22e ronde interne competitie
    Zaterdag 19 maart Oud Zuylen 1 – Almere 2
    Pathena Rotterdam – Utrecht 1 Rotterdam
    ZSC-Saende 1 – Utrecht 2 Zaandam
    Dinsdag 22 maart 3e ronde rapidcompetitie
    Utrecht 3 – En Passant 2 Boorstraat
    Donderdag 24 maart Wageningen – Utrecht (KNSB-beker) Wageningen
    Dinsdag 29 maart Lekstroom 1 – Oud Zuylen 2 Nieuwegein
    Doredenkers 1 – Oud Zuylen 4 Wijk bij Duurstede
    23e ronde interne competitie
    Zaterdag 2 april Leiderdorp – Oud Zuylen 1 Leiderdorp
    Utrecht 1 – HMC Calder Gymnasium IBB-laan
    Utrecht 2 – Wageningen 2 Gymnasium IBB-laan
    Dinsdag 5 april Oud Zuylen 3 – Moira Domtoren 5
    24e ronde interne competitie
    Maandag 11 april Nijkerk 1 – Oud Zuylen 6 Nijkerk
    Dinsdag 12 april Kijk Uit 1 – Oud Zuylen 3 Oudewater
    Oud Zuylen 5 – Muiderberg 1
    25e ronde interne competitie
    Dinsdag 19 april Oud Zuylen 2 – SSC 1922 2
    26e ronde interne competitie
    Zaterdag 23 april Oud Zuylen 1 – BSG 2
    LSG IntelliMagic – Utrecht 1
    Aartswoud – Utrecht 2
    Dinsdag 26 april 4e ronde rapidcompetitie
    Dinsdag 3 mei 27e ronde interne competitie
    Maandag 9 mei BSG 5 – Oud Zuylen 5 Bussum
    Dinsdag 10 mei Oud Zuylen 4 – Het Kasteel 2
    28e ronde interne competitie
    Dinsdag 17 mei Oud Zuylen 6 – Barneveld 1
    29e ronde interne competitie
    Dinsdag 24 mei Oud Zuylen 3 – Zeist 3
    30e ronde interne competitie
    Dinsdag 31 mei 31e ronde interne competitie
    Vrijdag 4 juni bekerfinale Oud Zuylen – SGS Baarn
    Dinsdag 7 juni 32e ronde interne competitie
    Dinsdag 14 juni 5e ronde rapidcompetitie
    Dinsdag 21 juni 33e ronde interne competitie

    advertentie_WvVA5-nieuw

    Bewaren

    Bewaren

    Bewaren

    Bewaren

    Bewaren

    Bewaren

Comments are closed.