• Agenda seizoen 2014-2015

    Posted on april 26, 2015 by in archief
    Datum agendapunten
    Dinsdag 12 augustus opening seizoen 2014-2015
    Dinsdag 19 augustus simultaan door de clubkampioen (Jaap van der Tuuk)
    Dinsdag 26 augustus Burgermeester Norbruistoernooi (rapid)
    Dinsdag 2 september Algemene Ledenvergadering
    Dinsdag 9 september 1e ronde interne competitie
    Dinsdag 16 september 2e ronde interne competitie
    Dinsdag 16 september start jeugdcompetitie
    Dinsdag 23 september 3e ronde interne competitie
    Zaterdag 27 september Wageningen 2 – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 30 september 4e ronde interne competitie
    Dinsdag 7 oktober Oud Zuylen 3 – De Rode Loper 4
    Dinsdag 7 oktober 5e ronde interne competitie
    Dinsdag 14 oktober Oud Zuylen 2 – Moira Domtoren 1
    Dinsdag 14 oktober Rivierenland 3 – Oud Zuylen 4
    Dinsdag 14 oktober 6e ronde interne competitie
    Dinsdag 21 oktober snelschaakkampioenschap
    Dinsdag 28 oktober 7e ronde interne competitie
    Oud Zuylen 5 – Denk en Zet 2
    Zaterdag 1 november Oud Zuylen 1 – HSG
    Dinsdag 4 november 8e ronde interne competitie
    Vrijdag 7 november Moira-Domtoren 5 – Oud Zuylen 3
    Zaterdag 8 november SGS-snelschaakkampioenschap
    Dinsdag 11 november Oud Zuylen 4 – Moira Domtoren 4
    Zeist 1 – Oud Zuylen 2
    9e ronde interne competitie
    Donderdag 13 november HSG 1 ? Oud Zuylen 6
    Maandag 17 november Hoogland 3 – Oud Zuylen 5
    Dinsdag 18 november 1e ronde rapidkampioenschap
    Zaterdag 22 november Caissa 4 – Oud Zuylen 1
    Maandag 24 november TRIO 1 – Oud Zuylen 4
    Dinsdag 25 november 10e ronde interne competitie
    Dinsdag 25 november Oud Zuylen 7 ? DOSC 2
    Dinsdag 2 december Oud Zuylen 2 – En Passant 2
    11e ronde interne competitie
    Maandag 8 december BSG 5 – Oud Zuylen 5
    Dinsdag 9 december Oud Zuylen 6 ? Laren 1
    SGS-beker: Kijk Uit – Oud Zuylen
    12e ronde interne competitie
    Donderdag 11 december Utrecht 4 – Oud Zuylen 3
    Zaterdag 13 december Oud Zuylen 1 – Oosten-Toren
    Dinsdag 16 december Oud Zuylen 4 – Lekstroom 1
    13e ronde interne competitie
    Dinsdag 23 december 14e ronde interne competitie
    Dinsdag 30 december Oliebollenschaak
    Dinsdag 6 jan Oud Zuylen 3 – Woerden 3
    15e ronde interne competitie
    Donderdag 8 jan HSG 2 – Oud Zuylen 2
    Dinsdag 13 jan 16e ronde interne competitie
    Dinsdag 20 jan 2e ronde rapidcompetitie
    Vrijdag 23 jan Vegtlust 2 ? Oud Zuylen 7
    Maandag 26 jan Hoogland 1 – Oud Zuylen 2
    Dinsdag 27 jan 17e ronde interne competitie
    Maandag 2 feb Almkerk 1 – Oud Zuylen 3
    Dinsdag 3 feb Oud Zuylen 5 – Leusden 2
    18e ronde interne competitie
    Woensdag 4 feb De Rode Loper 3 – Oud Zuylen 4
    Zaterdag 7 februari Ons Genoegen – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 10 feb Oud Zuylen 2 – Paul Keres 4
    Barneveld 1 ? Oud Zuylen 6
    19e ronde interne competitie
    Dinsdag 17 feb Oud Zuylen 3 – De Giessen Linge 3
    Oud Zuylen 7 ? Het Koningsgambiet 1
    20e ronde interne competitie
    Dinsdag 24 feb 3e ronde rapidcompetitie
    Dinsdag 3 maart 21e ronde interne competitie
    Donderdag 5 mrt HSG 5 – Oud Zuylen 5
    Zaterdag 7 maart Oud Zuylen 1 – BSG 2
    Maandag 9 maart ZZC 2 ? Oud Zuylen 7
    Dinsdag 10 mrt Oud Zuylen 4 – ZZC 2
    Oud Zuylen 6 ? Moira-Domtoren 1
    22e ronde interne competitie
    Vrijdag 13 mrt Amersfoort 2 – Oud Zuylen 2
    Dinsdag 17 maart Blitzkampioenschap
    Zaterdag 21 maart Almere 2 – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 24 mrt Rivierenland 2 – Oud Zuylen 3
    Oud Zuylen 5 – Muiderberg 1
    24e ronde interne competitie
    Dinsdag 31 mrt Oud Zuylen 2 – Amersfoort 3
    Oud Zuylen 7 ? Rivierenland 2
    Kijk Uit 1 – Oud Zuylen 4
    25e ronde interne competitie
    Dinsdag 7 april 26e ronde Interne competitie
    Vrijdag 10 april Hoevelaken 1 ? Oud Zuylen 6
    Zaterdag 11 april Oud Zuylen 1 – Caissa-Eenhoorn 2
    Dinsdag 14 apr 27e ronde Interne competitie
    Oud Zuylen 3 – De Damrakkers 1
    Dinsdag 21 apr 28e ronde Interne competitie
    Oud Zuylen 4 – Doorn Driebergen 2
    Donderdag 23 april Ameide 1 ? Oud Zuylen 7
    Vrijdag 24 apr Paul Keres 3 – Oud Zuylen 2
    Zaterdag 25 april Amsterdam West – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 28 april 29e ronde interne competitie
    Oud Zuylen 6 ? Leusden 1
    Donderdag 30 apr Wijdemeren 1 – Oud Zuylen 5
    Dinsdag 5 mei Bevrijdingsdag – geen schaken
    Dinsdag 12 mei 30e ronde interne competitie
    Woerden 2 – Oud Zuylen 4
    Dinsdag 19 mei 4e ronde rapidcompetitie
    Donderdag 21 mei Het Kasteel 1 – Oud Zuylen 3
    Dinsdag 26 mei 31e ronde Interne competitie
    Dinsdag 2 juni 32e ronde Interne competitie
    Dinsdag 9 juni 33e ronde Interne competitie
    Dinsdag 16 juni 5e ronde rapidcompetitie
    Dinsdag 23 juni 34e en laatste ronde interne competitie
    Dinsdag 30 juni ludieke laatste clubavond – infietsavond
    Dinsdag 7 juli 1e avond zomerschaak
    Dinsdag 14 juli 2e avond zomerschaak
    Dinsdag 21 juli 3e avond zomerschaak
    Dinsdag 28 juli 4e avond zomerschaak
    Dinsdag 4 augustus 5e avond zomerschaak
    Dinsdag 11 augustus 6e avond zomerschaak
    Dinsdag 18 augustus tandemsimultaan Jaap en Marcel
    Dinsdag 25 augustus Burgemeester Norbruistoernooi (rapid)

Comments are closed.