• Agenda seizoen 2013-2014

    Posted on augustus 27, 2013 by in extern, intern

    oudedoosbanner-260x194Voor wie het allemaal nog eens wil nakijken, hieronder volgt het oude programma van het seizoen waarin Jaap voor de zevende keer clubkampioen werd en de beker wegkaapte, het derde op tragische wijze op de valreep niet promoveerde, waarin de club bloeide als altijd en waarin voor de tweede keer op rij geen oliebollenschaak plaatsvond. Oude koeien uit de sloot halen roept u, maar dit overzicht is handig voor de programmamakers van het nieuwe seizoen, alsmede voor schaakarcheologen – een tak van wetenschap die zich helaas nog niet zeer ontwikkeld heeft.

    Datum agendapunten seizoen 2013-2014
    Dinsdag 13 augustus opening seizoen
    Dinsdag 20 augustus simultaan door de clubkampioen (Marcel van Os)
    Dinsdag 27 augustus Burgermeester Norbruistoernooi (rapid)
    Dinsdag 3 september Algemene Ledenvergadering
    Zaterdag 21 september Amersfoort 2 – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 1 oktober 1e ronde rapidcompetitie
    Woensdag 2 oktober Jaarvergadering SGS
    Woensdag 9 oktober De Damrakkers 1 – Oud Zuylen 3
    Maandag 14 oktober BSG 5 – Oud Zuylen 6
    Dinsdag 15 oktober Oud Zuylen 2 – Amersfoort 3
    Dinsdag 22 oktober Oud Zuylen 4 – Leusden 1
    Oud Zuylen 6 – HSG 5
    Dinsdag 29 oktober snelschaakkampioenschap
    Vrijdag 1 november Moira-Domtoren 1 – Oud Zuylen 2
    Zaterdag 2 november Oud Zuylen 1 – Wageningen 2
    Dinsdag 5 nov interne competitie
    Oud Zuylen 5 – Paul Keres 6
    Vrijdag 8 nov Moira-Domtoren 3 – Oud Zuylen 3
    Zaterdag 9 nov SGS SNELSCHAKEN VOOR CLUBTEAMS IN BUNSCHOTEN
    Maandag 11 nov Nijkerk – Oud Zuylen 7
    Dinsdag 12 nov interne competitie
    Oud Zuylen 4 – En Passant 3
    Zeist 2 – Oud Zuylen 5
    Woensdag 13 nov Paul Keres – Oud Zuylen (beker KNSB)
    Maandag 18 nov ZZC – Oud Zuylen 8
    Dinsdag 19 nov INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 2 – Hoogland 1
    Dinsdag 26 nov INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 3 – Acquoy 1
    Vrijdag 29 nov En Passant 5 – Oud Zuylen 6
    Dinsdag 3 dec INTERNE COMPETITIE
    SGS-beker: Oud Zuylen – de Rode Loper
    Denk & Zet 1 – Oud Zuylen 4
    Zaterdag 7 dec Caissa 4 – Oud Zuylen 1
    Maandag 9 dec Almkerk 1 – Oud Zuylen 3
    Dinsdag 10 dec INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 5 – Moira-Domtoren 4
    Oud Zuylen 7 – Barneveld
    Donderdag 12 dec Ons Genoegen 1 – Oud Zuylen 2
    Dinsdag 17 dec Simultaan door winnaar Dick van Kootentoernooi 2013
    Oud Zuylen 8 – Moira-Domtoren
    Dinsdag 24 dec GEEN SCHAKEN
    Dinsdag 31 dec GEEN SCHAKEN
    Zaterdag 4 jan Oud Zuylen 1 – Waagtoren 2
    Dinsdag 7 jan INTERNE COMPETITIE
    Doredenkers – Oud Zuylen 8
    Donderdag 9 jan HSG – Oud Zuylen 7
    Dinsdag 14 jan INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 2 – Woerden 1
    Oud Zuylen 6 – Hoogland 3
    Vrijdag 17 jan SCM 1 – Oud Zuylen 6
    Dinsdag 21 jan INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 21 jan Oud Zuylen 5 – De Giessen Linge 3
    Zaterdag 25 jan Dick van Kootentoernooi (rapid)
    Dinsdag 28 jan INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 3 – Woerden 3
    Oud Zuylen 7 – Wijdemeren
    Dinsdag 4 feb INTERNE COMPETITIE
    Doredenkers 1 – Oud Zuylen 5
    Oud Zuylen 8 – DOSC
    Vrijdag 7 feb Hoevelaken 1 – Oud Zuylen 4
    Zaterdag 8 feb VAS 2 – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 11 feb INTERNE COMPETITIE
    Kijk Uit 1 – Oud Zuylen 3
    Donderdag 13 feb Leusden 2 – Oud Zuylen 6
    Vrijdag 14 feb SSC 1922 2 – Oud Zuylen 2
    Dinsdag 18 feb 2e avond rapidcompetitie
    Dinsdag 25 feb INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 4 – Laren 2
    Oud Zuylen 5 – Woerden 2
    Rivierenland – Oud Zuylen 8
    Donderdag 27 feb Leusden – Oud Zuylen 7
    Dinsdag 4 mrt INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 4 mrt Oud Zuylen 4 – Hoogland 2
    Zaterdag 8 mrt Oud Zuylen 1 – Amsterdam West 1
    Dinsdag 11 mrt INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 2 – HSG 2
    Dinsdag 18 mrt INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 3 – TRIO 1 –
    Dinsdag 25 mrt INTERNE COMPETITIE
    Barneveld 2 – Oud Zuylen 4
    Oud Zuylen 6 – De Pion-Voga 1
    Oud Zuylen 7 – Laren
    Donderdag 27 mrt Het Kasteel 1 – Oud Zuylen 5
    Zaterdag 29 mrt Oud Zuylen 1 – BSG 2
    Dinsdag 1 apr INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 2 – Zeist 1
    Oud Zuylen 8 – Hoevelaken
    Vrijdag 4 apr DBC 2 – Oud Zuylen 3
    Dinsdag 8 apr BLITZKAMPIOENSCHAP
    Donderdag 10 apr Dikke Torentje 1 – Oud Zuylen 6
    Zaterdag 12 apr Caissa-Eenhoorn 2 – Oud Zuylen 1
    Dinsdag 15 apr INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 15 apr Oud Zuylen 4 – HSG 3
    Dinsdag 22 apr INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 22 apr Oud Zuylen 5 – Rivierenland 3
    Dinsdag 29 apr 3e avond rapidcompetitie
    Dinsdag 6 mei INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 6 mei Oud Zuylen 3 – De Rode Loper 3
    Woensdag 7 mei Paul Keres 3 – Oud Zuylen 2
    Zaterdag 10 mei Oud Zuylen 1 – Apeldoorn 2
    Maandag 12 mei Houten – Oud Zuylen 7
    Dinsdag 13 mei INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 13 mei Vianen 1 – Oud Zuylen 5
    Donderdag 15 mei Ons Genoegen 2 – Oud Zuylen 4
    Dinsdag 20 mei INTERNE COMPETITIE
    Oud Zuylen 6 – Amersfoort 6 (afgelast)
    Donderdag 22 mei Ameide – Oud Zuylen 8
    Dinsdag 27 mei 4e avond rapidcompetitie
    Dinsdag 3 juni INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 10 juni INTERNE COMPETITIE
    Dinsdag 17 juni 5e avond rapidcompetitie
    Dinsdag 24 juni laatste ronde interne competitie

Comments are closed.